Yılan Yağı Faydaları ve Saçı Uzatır mı?

Çoğu kişi kendisi için en önemli şeylerden birisinin saç olduğunu genelde onları kaybettiğinde anlar, sizler saçlarınızın kıymetini biliyor ya da farkına yeni vardıysanız yılan yağı sizlerin geçmişteki önemsemediğiniz saçlar için çok faydalı bir çözümdür. Saçlarını kısa zamanda çıkarmak, uzatmak ve sağlamlaştırmak için kullanılan yılan yağı birçok kişi tarafından sevilmektedir. Açıkçası saçlar için geliştirilmiş mucizevi bir ürün olmaktadır. Sadece saçlar ile sınırlı kalmayarak özellikle bayanların hassas olduğu saç uzatma ve bakımı sorunları konusunda da sizlere yardımcı olarak saç için uygulanabilirliği bulunmaktadır. Daha alımlı ve uzun saçlarına yeniden hızlı bir şekilde kavuşmak isten ve bakım yapmak isteyenlerin rahatlıkla kullanabileceği bir üründür yılan yağı. Değinmeyi unutmayalım, hızlı bir şekilde saç dökülme problemleri ile karşı karşıya kalan kişiler içinde çok etkili bir yöntem olacaktır. Tabi her konuda olduğu gibi öncelikli olarak doktor tavsiyeleri alınarak uygulanacak her formülün sağlığınıza zarar vermeyeceğini bilmek gerekir.

Kellikten korkutacak saç tipi, güçsüz ve zayıf bir durumda olmaktadır. İşte benzer durumda olanlar ve doktorların gözlemleri sonucunda kellik riski çok olan kişiler saçı uzatırmı ve çıkartırmı gibi sorular ile karşılaşıyor. İrsi yani anne ve babadan gelen saç dökülme riskine karşı çok faydası görülmeyen yılan yağının yerine uzmanlar ya da saç ekim merkezleri ile görüşmeniz daha doğru olacaktır. Tüm ürünleri kullandınız ama saçını gene mi döküldü işte bunun için saç ekim merkezleri sizleri çok rahatlatacaktır. Konumuza dönecek olursak baştada dediğimiz gibi birçok şeye yararı vardır.

Özellikle saçını uzatmak, seyrek saçı canlandırmak ve saçı güçlendirmek için son zamanlarda iyi bir ürün olduğu biliniyor. Tabi bu kadar faydası olan şeyin kullanımı nasıl olcak diye merak edenler var, kullanım derecesi gayet basit olup sprey, köpük ve şampuan olarak kullanılabilmektedir. Birçok satış sitesi aracılığı ile satışı online yapılmaktadır. Seçim şansı sizin istediğiniz gibi kullanmak istiyorsanız, hemen nasıl bir şekilde kullanacağınızı düşünün.

Doğal olarak üretilen yağın testlerinin birçok uzman tarafından yapıldığı biliniyor ve sonucunda şimdiye kadar kullanan çoğu kişide yan etkisi ve zararı görülmemiştir. Kesin çözümler arayan kişilerinde uzun yıllardan beri yılan yağı kullandığı bilinmektedir. Fakat yinede rahatdiye olarak sizlerin hiçbir uzmana danışıp fikir almadan uygulayıp zarar görmenizi istemeyiz. Mutlaka Hekimler ile görüşün…

Fiyatı

Fiyatı konusuna değinecek olursak, birçok faydası olan ürünün fiyatı gösterdiği olumlu sonuçlar için aslında çok ucuz olmaktadır. Kullanım şekline göre fiyatı değişmektedir(şampuan,spey,köpük), Satışını yapanların belirlediği ortalama fiyatları şunlardır;

 • 1 Kutu KırkLand Mınoxidil Fiyatı: 120-130 Tl,
 • 1 Kutu Sprey yağı fiyatı 1445-150 Tl,
 • 1 Kutu Köpük yağı Fiyatı 225-230 Tl
 • Normal jel vb. için daha ucuz fiyata satılmaktadır(ör: 15-20,30-40 Tl)

Bu Fiyatlar ile satışa çıktığı bilinmektedir bir hatırlatma yapmak gerekirse sprey ve köpük gibi kullanımı kolay olanların fiyatı biraz yüksek olmakla birlikte alacağınız firmanın daha ucuz fiyatlarla kullanım şekline göre ve yaptığı kampanyalar eşliğinde daha ucuz olduğu bilinmektedir, iyi araştırmak araştırmanızı önerilir.

Kullanımı

Yukarıda yazdığımız gibi birçok kullanım alanı bulunan yılan yağını nasıl kullanacağını daha detaylı olarak alacağınız şahıslar tarafından öğrenmeniz ya da bilgili uzmanlar tarafından öğrenmeniz doğru olacaktır. Dediğimiz gibi yan etkisi ile şimdiye kadar karşılaşılmayan yılan yağının sadece Türkiye içinde birçok bayilikleri bulunmaktadır. Tabi sadece Ülkemizde değil daha birçok gelişmiş ve büyük Ülkelerde yılan yağı kullanılmakta ve satışı yapılmaktadır. Ayağınıza kadar getirilen ve tamamen doğal olan bu yağ sayesinde özellikle saç olmak üzere birçok sorunlardan kurtularak daha havalı ve gösterişli saçlara sahip olacaksınız.

Genel Olarak Gerçek Kullanımı

Yılan yağını saçınıza gün içerisinde 10 – 15 dakika kadar masaj yaparak sürmeniz yeterli olacaktır. Sadece bir gün içerisinde bu kadar zamanınızı ayırmanız güzelliklere sahip olmak için yeterlidir. Aynı zamanda saçınıza yılan yağını sürdükten sonra yaklaşık 3 saat kadar saçınızı yıkamamanız gerekli. Aradan 3 – 4 saat geçtikten sonra saçınızı yavaş bir şekilde şampuan ile yıkamanız yeterli olacaktır. Bu şekilde 1 ay boyunca kullandığınız taktirde çok etkili olduğunu sizde göreceksiniz. 1 ay sonra saçınızda çok ciddi değişimler meydana gelecektir. Kişinin vücut yapısına göre kesin çözümlerin zamanı değişmektedir. Bazı insanlar için 1 ay yeterli olurken, bazı insanlar içinde 2 – 3 ay gibi bir zaman almaktadır. Sizler her şeyde olduğu gibi istikrarlı bir şekilde çalışıp, beklemelisiniz.

Saçlarınıza kesin çözüm sağlayacak ürünü almanız doğru olacaktır, Ayrıca yine aynı benzerlikleri gösteren Çam Yağı ürünüde son zamanlarda gerek reklamlar gerekse ünlüleri iyi ettiği gerekçesi ile çok popüler olmuş bir üründür benzer işlevleri gördüğü için buraya tıklayarak ulaşıp, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca Diğer Faydaları

 • Kepeğin azalmasına yardımcı olur.
 • Genetik saç dökülmelerinin önlenmesini sağlar.
 • Saç kayıplarının azalmasını sağlar.
 • Saçların daha gür ve sert çıkmasını sağlar.
 • Saçların daha çabuk ve hızlı uzamasını sağlar.
 • Saçların canlanmasını ve iyi görünmesini sağlar.
 • Mantar hastalığını önler.

İlginizi Çekebilir

Revani Kaç Kalori

Halkımızın yakından tanıdığı ve çok sevilen revani tatlısı kaç kalori, yapımı aşamasındaki dikkatsizlikler kilo aldırırmı? …

3 Yorumlar

 1. ben kullanıyorum arkadaslar 1 aydır dokulmem kesıldıkepek sız bır sacım oldu ınce saclarım vardı kestırıp hergun uyguladım sımdı kalınlastı ve sekle gırıyor yasım 33kıloluydum rejıme gırdım onu da basardım morelle 94 ten 78.5 e dustum saygılarımla

 2. bide arkadaşlar ben saç dökülmesi için kullandım, yılan yağı saçı uzatır mı? diye bir soru sorayım deneyen ve olumlu bir sonuç alan var mı?

 3. evet yılan yağını bende kullandım bir kullanıcı yorumu olarak yazacak olursam denemeniz gerektiğini söyleyeyim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Wordpress Tema indir