Ünlü Diyetisyenler

Ünlü Diyetisyenler Oluşturdukları diyet liseteleri çoğu kişi tarafından uygulanan ünlü diyetisyenler, gün geçtikçe yeni yeni çalışmalar yapıyorlar ve sonucuda insanların daha kolay zayıflamalarını sağlıklı bir şekilde getirmeye çalışıyolar. Öncelikle yaz aylarının başlamasıyla mayo ve bikini giyecek bayanlar diyete yöneliyor ve zayıflama yolunda önemli adımlar atmaya çalışıyorlar. Fakat sağlıklı bir şekilde zayıflayabilmeniz için kendinize iyi bir diyet yöntemi ve iyi bir de zayıflama uzmanı seçmeniz gerekiyor. İşte biz size aşağıda sizleri kolaylıkla zayıflatabilecek diyetisyenler ile ilgili açıklamalar yapacağız sizlerde içlerinden kendinize uyanları seçerek zayıflama yolunda emin adımlar atacaksınız. Sizleri zayıflatabilecek ve Dünya’da çoğu kişiyi zayıflatanlar; Taylan Kümeli(Türk), Prof.Dr Canan Karatay(Türk) ve Pierre Dukan(Fransız) olmaktadır. Şimdilik internette bu kişilerin zayıflatma yöntemleri daha çok rağbet görüyor.

Canan Karatay Kimdir

Öncelikle biraz Canan Karataydan bahsedelim: 1943 yılında Elazığ’da doğdu, 1961 yılında Üsküdar Amerikan Kız Lisesi’nden,1967 yılında da İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu ve meslek hayatına atılmaya başladı. Mesleğine yaklaşık 50 yılını vermiş karatay beslenme hakkında birçok şeyi görmüş ve çoğu ülkeleri gezerek gözlemlemiştir. Büyük gözlemlerinin sonucunda kendi soy ismini verdiği karatay diyeti kitabını yazmıştır. Birazda Kitabının yayılışından bahsedelim Prof.Dr Karatay  son zamanlarda internette ve diğer medyalarda önemli tanıtımlar görüyorsunuz. Genellikle bunlar yeni çıkartmış olduğu karatay kitabı hakkındaki açıklamalardır. 50 yıllık tecrübesi ile çıkarttığı kitabının içeriğinin eksiksiz uygulandığı taktirde %100 başarılı sonuc alınacağını vurguluyor. Kitabı 12 bölümden oluşmaktadır ve uzmanlarınıza kitabın size uygun olacağı hakkında danışarak aşamaları eksiksiz uygulayarak sizde zayıflayın.

Taylan Kümeli Kimdir

Taylan kümeli, 1986’da Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyet Bölümünden üstün bir başarı ile mezun olmuştur. 1988’de ODTÜ’de Katkı Maddelerinin İnsan Sağlığı üzerine etkisi üzerindeki konulu tezini üstün başarıyla tamamladıktan sonra mezun olmuştur. Mesleği doğrultusunda insanların sağlığı ve kilo vermeleri konularında çok sayıda karışımlar ve diyetleri bulunmaktadır. Genellikle de sağlıklı bir şekilde kiol verdirdiği için Türkiyede bir ilgi odağı haline gelmiştir, diyetleri hakkında daha detaylı bilgi almak için kategorilerimizi de ziyaret edebilirsiniz…

Son zamanlarda Fransada çok sayıda kişiyi zayıflatan ve oradan amerikada da çoğu ünlüyü zayıflatan dukan diyeti artık Türkiyede, Hem şişmanlıktan kurtulup hemde ömür boyu zayıf kalabilmeniz için dukan diyetini denemelisiniz. Son zamanlarda Dukan hakkında kötü duyumlar alıyorsunuz En başta geleni ise pierre dukan tutuklandı haberi oluyor araştırmalarımıza göre böyle birşey olmadığını sadece; Dukanın garip bir istekte bulunmasıyla doktorluk lisansı elinden alındı. Olay şöyle başladı ” sağlıklı kiloya inen çocuklara okulda daha yüksek not verilsin” demesiyle Fransız hekimleri olaya müdahale ederek, dukanın doktorluk lisansı elinden alındı. Yani dukan diyetinin hiçbir zarar olduğunu duymadık, olsaydı çok sayıda kişi zayıflamazdı.

Yukarıda yazmış olduğumuz konu başlıkları ile ilgili daha detaylı bilgilere ulaşabilmek için başlıkların üzerine tıklamanız yeterli olacaktır…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir