Stres Testi

Stres Testi Nedir

Stres testi, çağımızın hastalığı olarak bilinen stresin insanlar üzerindeki etkileri ve sonuçlarına yönelik zararlarına dikkat çekmek amacıyla hazırlanmıştır. Yukarıda verilen yöntemleri kullanarak konu hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Stresten korunmak ve hakkında detaylı bilgileri sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Yaşam kalitesini son derece düşürecek olumsuz etkilere sahiptir. Genel sağlıkl sorunlarıyla birlikte insanın ruhsal durumunu yüksek oranda etkileyecektir. Kesinlikle uzman yardımı almakta geç kalınmamalıdır.

Her soru için bir değer girin ve testin sonunda bu sayısal değerleri toplayın. Çıkan sonucu cevap anahtarına göre değerlendirin.

Stres zihnimizi ve fiziksel gücümüzü azaltabilir. Hayata negatif yönüyle bakar, karamsar bir ruh hali alırız. Bu stresin olumsuz tarafıdır. Olumlu stres ise, amaca ulaşırken kendi potansiyelimizi yeterince kullanmamızı ve bu doyumu hissetmemizi sağlar. Bu yüzden kendimiz için yoğun ve uzun olmamak koşuluyla bir miktar strese ihtiyacımız vardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Wordpress Tema indir