İdeal Kilo Hesaplama

Kilo hesaplama

Zayıf olmak veya biraz balık etli olmak ideal kilo hesaplama gibi arayışları doğurmaktadır. Sayfamızda yer alan proğram tamamen bilgi edinme amaçlı olarak hazırlandığından kesin sonuçları vermemektedir. Bu nedenle diyet ve beslenme proğramlarına zemin oluşturacak şekilde değerlendirilmemelidir. Aksi durumlar sağlık sorunlarını meydana getirebilmektedir.

İdeal kilom

İdeal kilo ölçümü yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur, kilo hesaplama yaşa göre, kilo hesaplama boya göre belirleyici unsar olarak baz alınacağından kemik ve kas yapısı gözardı edilmeden en gerçekçi sonucu uzmanların yapacağı hesaplamalar ortaya koyacaktır.

Kilo hesaplayıcısı

Yanılma payını gözönüne alarak yaklaşık değerleri gösterecek şekilde düzenlenen proğramdan ihtiyaç duyulan bilgiler elde edilebilmektedir. İygiyi makalelerde yer alan hesaplama yöntemini kullanarak hesaplama yapılabilmektedir.

 İdeal kilo hesabı

Kilo hesabı ve ideal kilo hesabı kişinin boyu ve yaşı ile orantılı olarak bulunması gerektiği ağırlığın belirlenmesidir. Farklı değerlerin gözönüne alınarak hazırlandığı proğramları sayfamıza ekleyerek detaylı şekilde kullanabileceğiniz halde sizlere sunulacaktır. Belirtmek istediğiniz konuları yorumlar aracılığıyla bizlere ve okurlarımıza kolaylıkla ulaştırabilirsiniz.

Kilo hesaplama tablosu

Yaş ve boy ile orantılı şekilde hazırlanan tablo bulunmanız gereken değeri işaret etmektedir. İdeal kilonu hesaplama tarzında hazırlanan proğramları kullanırken kendi vücut değerlenizin az da olsa değişiklik gösterebileceğini unutmamalısınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Wordpress Tema indir