Bioritm Hesaplama

Bioritm Hesaplama

Biortm hesaplama 2013 yılı için güncellenerek hazırlandı,belirlenen verilerin girilmesi sonucunda durumunuzu ölçer, elde edilen bioritm grafiği sayesinde istenilen hesaplama, fiziksel, duygusal, düşünsel, sezgisel açıdan içinde bulunduğunuz durum değerlendirilmek üzere sunulmaya çalışmaktadır çalışılmaktadır. 23, 28, 33 günlük periyotlar dikkate alınarak ölçme ve hesaplama değerleri ortaya konmaktadır. Bioritim ölçer, şu an bütün tarayıcılarda sağlıklı bir biçimde çalışmamaktadır. En iyi performansı internet explorer tarayıcısıyla vermektedir.

 

İnanışa göre bioritim hesaplama yöntemini kullananlar içeresinde bulunduğu duruma uygun şekilde değerlendirmeler yaparak yaşamı çok daha kolaylaştırabilmektedir. Kültürümüzde bu tarz işlemler inananların sayısı inanmayan kişilere az olmasına rağmen insanoğlunun aklındaki acaba sorunlarını giderebilmek için bioritm hesaplama isteğine yönelik olarak geliştirilen proğramların kullanım oranı oldukça yüksektir.

Bioritm ölçme diğer yıllarda olduğu gibi 2013 yılı içerisinde tamamen güncellenerek kullanıma sunulmuştur.

Hazırlanan makalelerde sistemin nasıl geliştirildiği ve işleyişi hakkında detaylı açıklamalar bulunmaktadır. Merak edenlere yönelik olarak yapılan ayrıntılı açıklamaları inceleyebilirsiniz.

1 Yorum

  1. Geri Bildirim: Seval

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Wordpress Tema indir