Bioritm Hesaplama 2016

Doğumdan itibaren bünyemizde periyotlar halinde meydana gelen bazı faaliyetlerin olduğunu bunun yaşam boyu tekrarladığı görüşünden yola çıkarak oluşturulan bioritm hesaplama 2016, tablosu düzenlenerek meraklıların kullanımına sunulmuştur. Proğramın sağlıklı çalışması bazı tarayıcılarda mümkün olmuyor. Bu nedenle sıradan tarayıcılar tercih edilmelidir. Kullanılan bioritm ölçer aletlerinde üç ana evreden söz edilir. Verilerin girilmesinin ardından yorumcu, kişinin içinde bulunduğu, fiziksel, duygusal ve zihinsel durum  meydana çıkan hesaplama cetveli ile analiz edilerek açıklanmaktadır. Proğramlar ile ele geçen bioritim haritası, kimi zaman yüksek kimi zaman düşük değerler içerdiğinden, kişi kendi hassasiyetlerini dikkate alarak yaşamına yön vermek amacıyla tedbirler almak istemektedir. Bioritim tablosu, kişisel kullanımın yanında konu hakkında uzmanlaşmış kimselerin yorumlarıyla çok daha renkli bir hal alabilecektir. Astroloji ile ilişkilendirilmesine rağmen bu görüş kabul görmemektedir.
Sonuç itibariyle insan oğlunun gelecekteki durumdan haberdar olmak düşüncesiyle merakından kaynaklanan etkiyle astroloji ve bu tarzdaki yöntemlerin kullanılmasını tercih etmektedir. Olaylara ve çevreye karşı insanın fiziki, duygusal, zeka durumunun ne şekilde etki gösterebileceğinin çok eskilerde belirli olabileceği konusundaki bioritm tablosu, cetveli ortaya çıkmıştır.Meraktan yaklaşılan konunun tamamen yaşama yön verecek şekilde kullanımının yararları olacağı düşüncesinin yanında, istenmeyen saplantıların ortaya çıkma ihtimali unutulmamalıdır. Konuyla ilgili olarak gelişen teknoloji sayesinde bioritm ölçer aletleri geride bırakabilecek proğramlar bilgisayar ortamında geliştirilerek kullanıcılara sunulmaktadır. Fakat bu durumda verilerin analizi yapabilecek yorumcu ihtiyacı çıkmaktadır. Kesin ve net sonuçları elde etmek isteyenler konu üzerine uzmanların değerlendirmeleri ile anlaşılacaktır. Kabaca bioritm cetveli ölçme yapabilmek için bulunduğunuz tarihi detaylarıyla vermek ardından doğum bilgilerini aynı hassasiyetle belirtmeniz gerekmektedir. Ortaya çıkan bioritim ölçer haritası tablosu sayesinde elde edilen bioritm grafiği değerlendirme yeterli oluyor.

Tezin güçlenerek bir çok insanın dikkatini çekmesine neden olaylar büyük kitlelerin merakı ile karşılanmasını sağlamıştır. Bioritim hesaplama cetveli üç ana evre nasıl gerçekleşmektedir. Fiziksel aşama, organların düzenli çalışması ve beden gücü ile alakalıdır, 23 gün sürer. Zihinsel aşama, 33 günlüktür, duygu düşünce ve algıda oluşan değişiklikleri gösterir. Duygusal dönem, kişinin ruhsal halinin belirlenmesi amacıyla değerlendirilir 28 günlük dönem halinde değişim gösterdiği kabul edilmektedir.

Hesaplama proğramı için tıklayın

Konuya olan yoğun talep karşısında site yönetimi olarak gereken güncellemeler yapılmış ve siz değerli misafirlerimize sunulmuştur. Diğer hesaplama ve ölçme araçlarını kullanarak merak ettiğiniz pek çok konu için detaylı biçimde bilgi sahibi olabilirsiniz. Yorumlar bölümünü kullanarak talep ve önerileriniz sürekli, bizlere ulaştırmanız, yayın politikalarımız hakkında belirleyici etki gösterecektir.

İlginizi Çekebilir

Revani Kaç Kalori

Halkımızın yakından tanıdığı ve çok sevilen revani tatlısı kaç kalori, yapımı aşamasındaki dikkatsizlikler kilo aldırırmı? …

4 Yorumlar

  1. bioritm hesaplama hakkında anlatılanların gerçek payı varmı acaba farklı şekillerde ortaya çıkan sonuçları nasıl değerlendirmeliyim.

  2. İnsanların günlük fiziksel, zihinsel ve duygusal enerjilerini hesaplamaya yarayan Bioritm, 19. yüzyılın ünlü fizikçilerinden Wilhelm Fliess çalışmalarıyla doğdu. 23 ve 28 sayılarının insan hayatına olan etkilerini inceleyen Fliess’e, 1904 yılında Viyana Üniversitesi’nden Dr. Hermann Swoboda destek verdi.
    Swoboda, 33 sayısını araştırarak Fliess’in bioritm tezini tamamlamış oldu. Buna göre insanların doğduğu gün sıfırdan başlayan bioritm döngüsü, 23, 28 ve 33 günlük periyotlar halinde tekrarlanıyor. Yani bu inanışa göre, insanların duygusal, fiziksel ve zeka kapasitelerinin günlere göre nasıl farklılık göstereceği çok önceden belli olabiliyor.
    Yıllar boyunca bioritm tezinin doğrulanmasını sağlayan pek çok olay da yaşandı.Bunların arasında en çok dikkat çeken ise 1972 Olimpiyatlarında 7 altın madalya kazanan Mark Spitz’in başarısı gelir. Spitz, yarışmaların yapıldığı 2 Eylül 1972 günü, fiziksel, duygusal ve zihinsel olarak bioritm çizgilerinin en üst seviyesindedir. Bu da bioritm döngüsünün varlığına inanmak için bir sebep oluşturur.

  3. bioritm hesaplama

  4. bioritm hesaplama işlemi sonucunda nelere dikkat etmemiz gerekiyor arkadaşlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Wordpress Tema indir